Spor
Giriş Tarihi : 09-07-2021 00:35   Güncelleme : 09-07-2021 00:35

Mavi Kapaklar Umut Olacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde yer alan Rize Gençlik Merkezi üyesi gençlerimiz sosyal sorumluluk ve gönüllülük bilincinin arttırılması ve gençlik alanıyla ilgili çalışan sivil toplum kuruluşlarıyla ortak proje ve faaliyet gerçekleştirebilme becerilerinin geliştirilmesi amacıyla “Genç Dönüşüm” projesini düzenlemektedir

Mavi Kapaklar Umut Olacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde yer alan Rize Gençlik Merkezi üyesi gençlerimiz sosyal sorumluluk ve gönüllülük bilincinin arttırılması ve gençlik alanıyla ilgili çalışan sivil toplum kuruluşlarıyla ortak proje ve faaliyet gerçekleştirebilme becerilerinin geliştirilmesi amacıyla “Genç Dönüşüm” projesini düzenlemektedir.
Genç Dönüşüm kapsamında düzenlenen Mavi Umut Projesi, Rize Valiliği, Kredi ve Yurtlar Kurumu, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rize Polis Mesleki Eğitim Merkezi ortaklığıyla yürütülmektedir.
Mavi Umut Projesi kapsamında Atatürk Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri topladıkları mavi kapakları Gençlik Merkezine teslim ederek projeye destek oldular. 
Bu Projesi kapsamında toplanan mavi kapaklar, düzenlenecek törenle engelli gençlerimize tekerlekli sandalye ve akülü araba hediye edilecektir.
Mavi Umut Projesine destek olmak isterseniz, telefon numarası veya sosyal medya hesaplarında ulaşabilirsiniz.
Genç Hat:05379874362
İnstagram: @rizegm
Twitter: GSB_Rize_GM
Facebook: GSB Rize Gençlik Merkezleri